recent posts

Bumerang - Yazarkafe

23 Ocak 2012 Pazartesi

Sevgilinize Samsung Galaxy Note Alın
Bu Cihazla cumartesi günü tanıştım :)
Media Market sayesinde çok fazla kurcalayamasamda güzelliğini ve özellikleri hakkında bilgim zaten vardı.
Şuan Blackberry kullanıyorum.Ama gerçekten memmun değilim!!
Eğer sevgilinize iyi bir hediye almak istiyorsanız bu kesinlikle iPhone ve Samsung Galaxy s2 ve Samsung Galaxy Note'dan başkasını almayın.
Blackberry'i heves edip aldım ama timeline durumlarından bıktım!
Samsung Galaxy ya da iPhone'm olsun bir an evvel...

*****

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics tarafından pazara sunulan, benzersiz özellikleriyle mobil cihazlar pazarında yepyeni bir kategori yaratan GALAXY Note, Sevgililer Günü için mükemmel bir hediye alternatifi oluşturuyor. Samsung Galaxy Note’a ayda 84,90 TL’den başlayan, 24 ay taksitli ödeme seçenekleriyle Turkcell İletişim Merkezleri’nden ve anlaşmalı zincir mağazalardan sahip olunabilir.

GALAXY Note’un dünyanın ilk ve en büyük 5.3 inç HD Super AMOLED ekranı ve geniş yüksek çözünürlükteki ekran özellikleri üstün bir izleme deneyimi sağlıyor. Geniş ekranın bütün avantajlarından yararlanan kullanıcılar, hareket halindeyken minimum kaydırma ve ekran geçişleriyle daha çok yönlü kullanım olanağını elde ediyor.

Son teknolojik Super AMOLED ekran ile üstün görüntü deneyimi

Galaxy Note, geleneksel HD ekranlara oranla çok daha üstün ve canlı bir netlik sağlayan Samsung’a ait 5.29 inç HD Super AMOLED ekrana sahip. Derin siyah ve parlak renkleriyle, hareket halindeyken video, fotoğraf, belge ve web için en iyi görüntüleme deneyimlerini sağlamanın yanı sıra, üstün ekran içeriği rahat bir paylaşım sağlayan 180 derecelik bir izleme açısı sunuyor. Galaxy Note ile videoları istendiği gibi düzenleyip montajlayarak eğlenceli kurgular oluşturmak mümkün.

Galaxy Note, yalnızca 9.65 milimetre inceliği ve 178 gramlık hafif tasarımı ile üst seviyede taşınabilirlik sunuyor. Galaxy Note, 5.29 inç dokunmatik ekran kullanımına ek olarak sunduğu S Pen özelliği ile, yazma ve çizme haricinde, herhangi bir ekran görüntüsü üzerinde her türlü notu yazıp, paylaşmaya olanak tanıyor.

S Pen ile fikirlerinizi özgürce ifade edin

GALAXY Note’un S Pen’i, kusursuz bir dokunmatik deneyime ek olarak, ekrandaki görüntüleri kontrol etmeye, düzeltmeye, işaretlemeye, kesip yapıştırmaya olanak tanıyor. S Pen ile özgürce yazı yazmak ve çizmek, sonrasında da paylaşmak mümkün. GALAXY Note, Facebook, web, Google Maps, doküman, word excel gibi programlardan tek tuşla alınan ekran görüntüsü üzerinde S Pen ile istenildiği çizimler yapmayı ve notlar yazmayı ve bu notları anında paylaşmayı mümkün kılıyor.

Üstün donanım özellikleri ile maksimum hız

GALAXY Note’un 1.4 GHz çift çekirdekli işlemcisi, cihaza akıcıkullanım sağlayan, kusursuz bir kullanıcı arayüzü sunuyor. HSPA+ ve WiFi 802.11n teknolojisi ile çok hızlı bir internet deneyimi sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar, gerçek zamanlı video akışı sağlayabiliyor ya da arkadaşları ile online oyun platformlarında bir araya gelebiliyor.

GALAXY Note ile mobil hayatınız daha düzenli

Galaxy Note’un akıllı profesyonel planlama aracı S Planlayıcısı ise, cihazın büyük ekranının tam olarak kullanılmasını sağlıyor. Yönetim Planlayıcısı, telefonun yapılacaklar listesi ve takvimini entegre ediyor ve sezgisel olarak çalışarak, kullanıcılarının yaşamlarını kapsamlı bir şekilde organize etmeye yarıyor. Galaxy Note, bütün Microsoft Office programlarını (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Powerpoint) düzenlenmesini, bu dokümanlardan tek tuşla ekran görüntüsü alınmasını ve üzerine eklenecek kişisel notların anında paylaşılmasını sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Haddini aşan kimseler yüzünden adsız yorumlara izin vermiyorum.
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.