recent posts

Bumerang - Yazarkafe

12 Şubat 2011 Cumartesi

Sevgiliye En Anlamlı Hediye Yılın Özel günlerinden sesini duymak olan Sevgililer gününü Tohum Otizm Vakfı'nın, otizmli çocukların eğitimine katkı saglamak icin hazırladıgı Tohum Otizm Vakfı Armagan cekleri ile daha da anlamlı hale getirebilirsiniz ..

Saten alarak hediye onu Armagan ceki ile sevdiklerinize, hem cok iyi özel Bir hediye hazırlamı$, hem de otizmli çocukların eğitimine katkıda bulunmuş olmanın mutlulugunu yaşayacaksınız ettiğiniz.

Armagan çeklerinin tasarımı dünyaca ünlü cagda$ sanatcı Kutlug Ataman'a ait. Tohum Otizm Vakfı, 50, 100 ve 250 TL olarak belirlenen 'Öpücükler', 'Coklu Öpücükler' ve 'Rengarenk Öpücükler' isimli armağan çeklerini kullanarak, sizleri otizmli çocuklara dileğiniz sorunu çözecek kadar öpücük Armagan etmeye ve onlari kucaklamaya davet ediyor ...

Tohum Otizm Vakfı'nın 0 212 244 75 00 numaralı telefonlarından veya www.tohumotizm.org.tr  web adresinden kolaylıkla saten alabileceğiniz Armağan cekleriyle sizin icin Özel Olan, Sevgililer gününü tum otizmli Cocuklar icin de 'Özel' hale getirebilirsiniz ...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Haddini aşan kimseler yüzünden adsız yorumlara izin vermiyorum.
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.